SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CENNIK

RODZAJE ZABIEGÓW

UMÓW WIZYTĘ

JESTEM TUTAJ PO TO ABY CI POMÓC

 

Stopy to fundament naszego układu ruchu, dlatego musimy o nie dbać. Bagatelizowanie chorób stóp i uznawanie ich za problem jedynie estetyczny to bardzo częste sytuacje. Należy bowiem mieć na uwadze, że część problemów związanych z chorobami stóp i paznokci to nieodpowiednia pielęgnacja oraz nieudane zabiegi kosmetyczne. Choroby stóp to bardzo poważny problem, który prowadzi do wielu bolesnych dolegliwości. Bardzo często konsekwencją zaniedbania tej części ciała jest uniemożliwienie prawidłowego funkcjonowania kończyn dolnych. 

 

Zależy mi bardzo, aby każdy mój Pacjent, dokładnie rozumiał naturę swojego schorzenia oraz cały proces leczenia. Dlatego bardzo dokładnie i wnikliwe przeprowadzam wywiad z pacjentem oraz odpowiadam na wszystkie jego pytania i wątpliwości.

JAK PRZEBIEGA PIERWSZA WIZYTA?

 

Przygotowując się do wizyty Pacjenci powinni pamiętać że każda zmiana skórna lub płytki paznokciowej powinna być pokazana bez uprzedniego oczyszczania, smarowania  i specjalnego przygotowania.

 

Przygotowuj się do wywiadu z Podologiem:

 

-  od kiedy masz dolegliwości,

- kiedy dolegliwości się nasiliły,

- czy wykonywałeś wcześniej jakieś zabiegi na stopy, jeśli tak to jakie to były zabiegi

- czy masz choroby przewlekłe, 

- czy przyjmujesz leki

- czy masz alergie 

- zanotuj sobie pytania, które chcesz zadać podczas wizyty 

 

CZYM ZAJMUJE SIĘ PODOLOG?

 

 Zajmuje się leczeniem i profilaktyką zmian chorobowych, powstających w obrębie stóp i paznokci. Specjalistą wykonującym zabiegi w tym zakresie jest podolog, diagnozujący i prowadzący terapię, dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.

 

Jako Podolog z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się profesjonalnym leczeniem i profilaktyką schorzeń stóp i wiem, jak często problemy wrastających paznokci, modzeli czy boleśnie pękających piętach są zaniedbywane. Dlatego też, konsultacje podologiczne są zalecane wszystkim Pacjentom czującym dyskomfort w obrębie skóry stóp i paznokci.